O společnosti

Společnost Legat Trade s.r.o. dodává na český a slovenský trh široký sortiment výrobků již po mnoho let.

Je zde možnost zakoupit výrobky od nejvýhodnějších na trhu až po produkty špičkové kvality za velmi atraktivní ceny. Našimi zákazníky jsou subjekty z oblasti reklamy a marketingu, velká obchodní centra, významné obchodní společnosti, ale také banky, muzea, magistráty měst, kulturní domy a instituce, informační střediska aj. 

Nabídka je opravdu široká. Všechny tyto produkty se vyrábějí s využitím speciálních strojů, které umožňují precizní provedení detailů z hliníku, různých typů plastů a prvků z oceli. Kvalitní strojový park umožňuje realizaci zakázek v krátkých termínech při současném zajištění nejvyšší kvality výrobků. Jedná se o přesné řezání, stříhání, montáž, gravírování a další technologie. Na oddělení výroby byl vyvinut vlastní systém hliníkových profilů, vytvořený odborníky v tomto oboru.

Výroba realizuje rozmanité zakázky, včetně nestandardních řešení a realizací na míru. V našich prezentacích a na e-shopu publikujeme každý produkt v rozměrech a provedení, které se nejvíce a nejčastěji prodává. Kromě toho realizujeme projekty přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Navrhujeme inovativní řešení tak, aby byly námi dodané výrobky funkční, praktické a umožňovaly dlouhodobé využití.

Kvalitu naší práce potvrzuje zpětná vazba od našich zákazníků, kteří se k nám vracejí. To nás motivuje k dalšímu rozvoji a zlepšování výroby.

Našimi klíčovými oblastmi jsou:

Výstavní systémy

Výstavní panely a stěny patří mez naše nejprodávanější výrobky. Dodáváme je ve třech řadách: Slim, Elegant a Effect. Najdete zde výstavní stěny určené pro použití v  v interiéru, a také ty, které budou sloužit pro vytváření výstav v exteriéru. Uplatní se např. ve školách, informačních střediscích, kulturních domech a jiných institucích.

Mají formu méně či více rozměrných hliníkových rámů. Dají se použít jednotlivě – samostatně, ale mohou také být spolu kombinovány do sestav a tvořit tak větší expoziční plochy, a také kompletní výstavní stánky.

Mohou být dodány v různých variantách, upravené podle Vašich potřeb a požadavků.

Pro prezentace své firmy a výstavy můžete využít také Promostolky. Máme v nabídce několik typů, různých tvarů a provedení. Pokud je vybavíme horním toperem, získáme jednoduchý Prodejní stánek.

Zahrazovací systémy a zábrany

Široká nabídka vymezovačů prostoru, lanových a pásových zábran poskytuje mnoho možností, jak vyhradit prostor. Propojením zahrazovacích sloupků s pásem, také nazývaných pásovými zábranami, vytvoříte efektivní systém pro usměrnění provozu nebo pro organizaci fronty. Přestavitelné zábrany, bariéry, přenosné nebo oddělovací sloupky – názvy mohou být různé, ale účel je stejný - umožní Vám vytvořit efektivní bariéru tam, kde je vstup zakázán nebo omezen. Výborně k tomu poslouží naše zábranové stojany s potištěnou páskou. Tam, kde se nedají použít sloupky, poslouží nástěnné kazety a hlavice s pásem.

Přestavitelné zábrany s pruhy a výstražným značením jsou vhodné do technických provozů, kde plní ochrannou a zahrazovací funkci. Tyto bariéry mohou mít pásku délky až 10 m, speciální dvouhlavé zábranové sloupky dosahují délky až 20 m. V sortimentu jsou i nástěnné kazety s páskou různých délek a barevného provedení.

Dodáváme na trh také elegantní pásové a lanové zábrany - pro hotely, muzea, letiště aj. instituce, s bohatou nabídkou příslušenství - lan, držáků a dalších doplňků. Je jen na Vás, jaké si vyberete provedení, barvu pásu či lana. Ozdobné sloupky a pásové bariéry využijete všude tam, kde je třeba nasměrovat provoz správnou cestou. Je jen na Vás, co si vyberete.

Vitríny

U nás můžete vybírat ze cca 60 druhů vitrín, uspořádaných do ucelených řad, z nichž je každá přesně přizpůsobena funkcím, které má plnit.

Najdete zde výstavní vitríny na zboží a exponáty – naše nejprodávanější, dále stolové vitríny  – vhodné pro vystavení menších a cenných exponátů, atraktivní pro banky, muzea a instituce, několik typů nástěnek a závěsných vitrín, které dodáváme především magistrátům, školám, státním institucím apod.

Do exteriéru zde můžete pořídit pylony a exteriérové vitríny s možností zapuštění do země pro vystavení informací určených pro veřejnost, map, jízdních řádů, orientačních panelů apod.

Reklamní stojany

Naše reklamní stojany jsou ideální pro vybavení kanceláří a také pro vystavení reklamních letáků a prospektů. Jsou specializované podle účelu, kterému mají sloužit. Pokud však nenajdete přesně to, co potřebujete, naše výroba dodá i nestandardní řešení podle Vašich požadavků.

Reklamní stojany nabízejí velmi široké využití: Žebříčkové stojany  pro prezentaci letáků aj. reklamních materiálů, s možností zveřejnění firemního loga. Jsou stabilní a mají praktické vlastnosti, které jistě oceníte. Stojany na plakáty a letákykteré umožňují různé kombinace. Plakáty lze umístit samostatně nebo spolu s letáky na jednom stojanu.

Dalším typem stojanu jsou informační stojany: stojany s kliprámy, ukazateli směru, menu boardy, Velmi oblíbené jsou A-stojany, a také interiérové stojany na vlajky. Ke stojanům lze dokoupit rozličné příslušenství: plexi kapsy, kovové a drátěné kapsy, tabulky na logo, věšáčky apod.