O společnosti

Společnost Legat Trade s.r.o. dodává na český a slovenský trh široký sortiment výrobků již po mnoho let.

Je zde možnost zakoupit výrobky od nejvýhodnějších na trhu až po produkty špičkové kvality za velmi atraktivní ceny.Našimi zákazníky jsou subjekty z oblasti reklamy a marketingu, velká obchodní centra, významné obchodní společnosti, ale také banky, muzea, magistráty měst, kulturní domy a instituce, informační střediska aj. 

Nabídka je opravdu široká. Všechny tyto produkty se vyrábějí s využitím speciálních strojů, které umožňují precizní provedení detailů z hliníku, různých typů plastů a prvků z oceli. Kvalitní strojový park umožňuje realizaci zakázek v krátkých termínech při současném zajištění nejvyšší kvality výrobků. Jedná se o přesné řezání, stříhání, montáž, gravírování a další technologie. Na oddělení výroby byl vyvinut vlastní systém hliníkových profilů, vytvořený odborníky v tomto oboru.

Výroba realizuje rozmanité zakázky, včetně nestandardních řešení a realizací na míru. V našich prezentacích a na e-shopu publikujeme každý produkt v rozměrech a provedení, které se nejvíce a nejčastěji prodává. Kromě toho realizujeme projekty přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Navrhujeme inovativní řešení tak, aby byly námi dodané výrobky funkční, praktické a umožňovaly dlouhodobé využití.

Kvalitu naší práce potvrzuje zpětná vazba od našich zákazníků, kteří se k nám vracejí. To nás motivuje k dalšímu rozvoji a zlepšování výroby.

Našimi klíčovými oblastmi jsou:

Výstavní systémy

Výstavní panely a stěny patří mez naše nejprodávanější výrobky. Dodáváme je ve třech řadách: Eco line, Round Line a Cube Line. Najdete zde výstavní stěny určené pro použití v  v interiéru, a také ty, které budou sloužit pro vytváření výstav v exteriéru. Uplatní se např. ve školách, informačních střediscích, kulturních domech a jiných institucích.

Mají formu méně či více rozměrných hliníkových rámů. Dají se použít jednotlivě – samostatně, ale mohou také být spolu kombinovány do sestav a tvořit tak větší expoziční plochy, a také kompletní výstavní stánky.

Mohou být dodány v různých variantách, upravené podle Vašich potřeb a požadavků.

Pro prezentace své firmy a výstavy můžete využít také Promostolky. Máme v nabídce několik typů, různých tvarů a provedení. Pokud je vybavíme horním toperem, získáme jednoduchý Prodejní stánek.

Zahrazovací systémy a zábrany

Široká nabídka vymezovačů prostoru, lanových a pásových zábran poskytuje mnoho možností, jak vyhradit prostor. Propojením zahrazovacích sloupků s pásem, také nazývaných pásovými zábranami, vytvoříte efektivní systém pro usměrnění provozu nebo pro organizaci fronty. Přestavitelné zábrany, bariéry, přenosné nebo oddělovací sloupky – názvy mohou být různé, ale účel je stejný - umožní Vám vytvořit efektivní bariéru tam, kde je vstup zakázán nebo omezen. Výborně k tomu poslouží naše zábranové stojany s potištěnou páskou. Tam, kde se nedají použít sloupky, poslouží nástěnné kazety a hlavice s pásem.

Přestavitelné zábrany s pruhy a výstražným značením jsou vhodné do technických provozů, kde plní ochrannou a zahrazovací funkci. Tyto bariéry mohou mít pásku délky až 10 m, speciální dvouhlavé zábranové sloupky dosahují délky až 20 m. V sortimentu jsou i nástěnné kazety s páskou různých délek a barevného provedení.

Dodáváme na trh také elegantní pásové a lanové zábrany - pro hotely, muzea, letiště aj. instituce, s bohatou nabídkou příslušenství - lan, držáků a dalších doplňků. Je jen na Vás, jaké si vyberete provedení, barvu pásu či lana. Ozdobné sloupky a pásové bariéry využijete všude tam, kde je třeba nasměrovat provoz správnou cestou. Je jen na Vás, co si vyberete.

Vitríny

U nás můžete vybírat ze cca 60 druhů vitrín, uspořádaných do ucelených řad, z nichž je každá přesně přizpůsobena funkcím, které má plnit.

Najdete zde výstavní vitríny na zboží a exponáty – naše nejprodávanější, dále stolové vitríny  – vhodné pro vystavení menších a cenných exponátů, atraktivní pro banky, muzea a instituce, několik typů nástěnek a závěsných vitrín, které dodáváme především magistrátům, školám, státním institucím apod.

Do exteriéru zde můžete pořídit pylony a exteriérové vitríny s možností zapuštění do země pro vystavení informací určených pro veřejnost, map, jízdních řádů, orientačních panelů apod.

Reklamní stojany

Naše reklamní stojany jsou ideální pro vybavení kanceláří a také pro vystavení reklamních letáků a prospektů. Jsou specializované podle účelu, kterému mají sloužit. Pokud však nenajdete přesně to, co potřebujete, naše výroba dodá i nestandardní řešení podle Vašich požadavků.

Reklamní stojany nabízejí velmi široké využití: Žebříčkové stojany  pro prezentaci letáků aj. reklamních materiálů, s možností zveřejnění firemního loga. Jsou stabilní a mají praktické vlastnosti, které jistě oceníte. Stojany na plakáty a letákykteré umožňují různé kombinace. Plakáty lze umístit samostatně nebo spolu s letáky na jednom stojanu.

Dalším typem stojanu jsou informační stojany: stojany s kliprámy, ukazateli směru, menu boardy, Velmi oblíbené jsou A-stojany, a také interiérové stojany na vlajky. Ke stojanům lze dokoupit rozličné příslušenství: plexi kapsy, kovové a drátěné kapsy, tabulky na logo, věšáčky apod.