Jak nakupovat

Výběr zboží

Vyberte si zboží z kategorie

Vyberte si z hlavních kategorií produktů v horním rozbalovacím menu.

 

 

 

 

 

Podkategorie mohou obsahovat další podkategorie zboží nebo přímo seznam zboží. Seznam zboží v kategorii můžete řadit podle priority, názvu a cen, nebo filtrovat pomocí interaktivního filtru podle technických parametrů zboží.

Vyhledávejte

Pokud nevíte, kde nalézt požadované zboží, není nic jednoduššího, než využít náš vyhledávač. Vyhledávat můžete pomocí klíčových slov, která náš vyhledávač hledá v názvech a popisech zboží a názvech kategorií. Pokud znáte objednací kód hledaného zboží, pak jej zadejte do vyhledávače.

 

 

 

 

 

 

 

 

Detail produktu

Na detailu produktu jsou uvedeny podrobné informace o zboží, galerie obrázků zboží, technické parametry (barva nebo délka pásu, barva sloupku anebo kazety, popřípadě rozměr vitríny, či výstavní stěny). V takovém případě jsou parametry uvedeny zvlášť společné parametry a rozdílné parametry pro varianty jsou uvedeny v přehledné tabulce, odkud můžete jednotlivé varianty objednat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registrace

Registrace na expoint.cz Vám umožní získat přístup ke sledování objednávek a stažení dokladů k objednávkám, využití již zadaných fakturačních a doručovacích údajů pro další objednávky.

Registrovat se předem není nutné! Objednávat na www.expoint.cz můžete i bez registrace. :-)

Registrovat se můžete také bez objednávky. Vyplníte buď pouze přihlašovací údaje, nebo tzv. kompletní registraci, ve které si již můžete vyplnit fakturační, dodací a korespondenční adresu. (Tyto údaje můžete zadat až při své první objednávce).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud již máte vytvořené konto na www.expoint.cz, výše uvedené údaje vyplňovat nemusíte a stačí se pouze přihlásit.

Vyberte preferovaný způsob platby:

  • na Dobírku,
  • anebo Převodem

V dalším kroku zkontrolujte prosím obsah košíku a veškeré uvedené údaje a kliknutím na tlačítko "Odeslat objednávku" odešlete svou objednávku. Po odeslání objednávky ihned obdržíte potvrzovací e-mail se souhrnem Vaší objednávky.

 

Volejte, pište

Potřebujete se na něco zeptat? Nejste si jisti? Máte jakýkoliv dotaz týkající se našich služeb či zboží? Neváhejte nás kontaktovat.

Volejte: +420 596 325 680

Pište: info@legattrade.eu

Pište anebo volejte (Po-Pá 8:00 – 16:00)