EKO reklamní stojany

5 položek celkem
BFL5XA4
4 503,62 Kč včetně DPH
3 722 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s 5-ti policemi na letáky, skládací, formát rámečku A3

Kód: BFL-5XA3
BFL5XA4
3 660,25 Kč včetně DPH
3 025 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s 5-ti policemi na letáky, skládací, formát rámečku A4

Kód: BFL5XA4
FL6X Reklamní stojan EKO
3 972,43 Kč včetně DPH
3 283 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, skládací, formát rámečku A4

Kód: EKO FL-6X
BSP11A4
2 678,94 Kč včetně DPH
2 214 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, formát rámečku A4. Novinka, výrobek z EKO řady stojanů.

Kód: BSP11A4
BSDG
3 127,85 Kč včetně DPH
2 585 Kč

Reklamní EKO stojan s ukazatelem směru. Výrobek z nové EKO řady stojanů.

Kód: BSDG

Představujeme Vám nové moderní reklamní stojany z bambusového dřeva. Reklamní stojany jsou nezbytné a hojně využívané. Bez vhodně umístěné reklamy a informačních letáků si dnes prodej některých výrobků neumíme představit. Zákazníci vnímají nejen vizuální část reklamy, vidí svého dodavatele komplexně. Moderní obchodní společnost se chová ekologicky a zbytečně nepoužívá plasty, už svojí prezentací svým zákazníkům sděluje, že jde s dobou. Proto je vhodné se na ekologii zaměřit už při prezentování svých výrobků a zaujmout tak své zákazníky.

V naší nabídce můžete nově zakoupit stojany z bambusového dřeva – ekologické, odolné a estetické. Jejich vysoká kvalita skýtá možnost použití pro každý účel v menší nebo větší společnosti.

K dispozici jsou stojany ideální na letáky, na menu, stojan s ukazatelem směru. Mohou mít jeden rámeček nebo více. Všechny bambusové stojany mají nastavitelnou výšku. Stojany na větší počet letáku jsou navíc skládací, takže je kdykoli můžete složit a kamkoli přenést.

Všechny tyto stojany jsou velmi odolné – bambus patří k nejtvrdším materiálům na Zemi, používá se k výrobě nábytku, dekoraci interiérů apod. Je velmi estetický a stojany z něj vyrobené přitahují pozornost svého okolí a umocní Vaši prestiž.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení