EKO reklamní stojany

5 položek celkem
BFL5XA4
4 018,41 Kč včetně DPH
3 321 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s 5-ti policemi na letáky, skládací, formát rámečku A3

Kód: BFL-5XA3
BFL5XA4
3 223,44 Kč včetně DPH
2 664 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s 5-ti policemi na letáky, skládací, formát rámečku A4

Kód: BFL5XA4
FL6X Reklamní stojan EKO
3 517,47 Kč včetně DPH
2 907 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, skládací, formát rámečku A4

Kód: EKO FL-6X
BSP11A4
2 129,60 Kč včetně DPH
1 760 Kč

Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, formát rámečku A4. Novinka, výrobek z EKO řady stojanů.

Kód: BSP11A4
BSDG
2 202,20 Kč včetně DPH
1 820 Kč

Reklamní EKO stojan s ukazatelem směru. Výrobek z nové EKO řady stojanů.

Kód: BSDG

Představujeme Vám nové moderní reklamní stojany z bambusového dřeva. Reklamní stojany jsou nezbytné a hojně využívané. Bez vhodně umístěné reklamy a informačních letáků si dnes prodej některých výrobků neumíme představit. Zákazníci vnímají nejen vizuální část reklamy, vidí svého dodavatele komplexně. Moderní obchodní společnost se chová ekologicky a zbytečně nepoužívá plasty, už svojí prezentací svým zákazníkům sděluje, že jde s dobou. Proto je vhodné se na ekologii zaměřit už při prezentování svých výrobků a zaujmout tak své zákazníky.

V naší nabídce můžete nově zakoupit stojany z bambusového dřeva – ekologické, odolné a estetické. Jejich vysoká kvalita skýtá možnost použití pro každý účel v menší nebo větší společnosti.

K dispozici jsou stojany ideální na letáky, na menu, stojan s ukazatelem směru. Mohou mít jeden rámeček nebo více. Všechny bambusové stojany mají nastavitelnou výšku. Stojany na větší počet letáku jsou navíc skládací, takže je kdykoli můžete složit a kamkoli přenést.

Všechny tyto stojany jsou velmi odolné – bambus patří k nejtvrdším materiálům na Zemi, používá se k výrobě nábytku, dekoraci interiérů apod. Je velmi estetický a stojany z něj vyrobené přitahují pozornost svého okolí a umocní Vaši prestiž.